Koszyk Infolinia: +48 664 655 796

Promocja podajniki
Istnieje możliwość zlecenia montażu dla zakupionego u nas kotła! Firma współpracuje z wykwalifikowanymi instalatorami branży grzewczej.

Dotyczy miast: Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Żory, Katowice, Łaziska Śl., Mikołów, Tarnowskie Góry i okolic.
Kolton

Kotły i piece na ekogroszek

Firma Sobik oferuje najwyższej jakości piece i kotły na ekogroszek lub mieszankę ekogroszek miał. Nowoczesne i ekonomiczne źródło ciepła charakteryzuje się dużą sprawnością energetyczną. Tego typu urządzenia pozwalają na większą swobodę wyboru paliwa spalanego w kotle. Są proste w obsłudze, dodatkowo nie wymagają stałego nadzoru, ponieważ raz na kilka dni należy dodać paliwo.  Piece na ekogroszek lub ekogroszek miał można wyposażyć w stały ruszt wodny lub tradycyjny awaryjny ruszt żeliwny.

To urządzenie grzewcze jest przyjazne dla domowników oraz otaczającego nas środowiska naturalnego. Ekogroszek jest to paliwo węglowe z niską zawartością siarki. Wybór pieca lub kotła na ekogroszek to ekologiczny sposób na ogrzewanie Twojego domu! Inwestycja ta spowoduje, że z czasem zyska na tym Twój budżet rodzinny.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi instalatorami branży grzewczej, dlatego istnieje możliwość zlecenia montażu zakupionego u nas kotła.

Wybierz podkategorie w celu zawężenia wyników:

Polski wiegel bok